Rekomendacijos: knyga ir filmas ,,Atskalūno laiškai“

,,Mes priimame tokia meilę, kokios manome esą nusipelnę“ -,,Atskalūno laiškai“ Stephen Chbosky

,,Atskalūno laiškai“ epistolinis Stephen Chbosky  romanas taip pat žinomas kaip ,, The Perks of Being a Wallflower“ arba kaip aš jį vadinu ,,Rašinėlių Biblija“ . Kodėl? Nes bet kokį mokyklinį rašinį galima parašyti remiantis šia knyga, joje kalbama visomis temomis: meilės, draugystės, pasitikėjimo, supratingumo, šeimos… O dabar apie:

rodyklė

Knygą: ją sudaro pagrindinio veikėjo bei pasakotojo Čarlio laiškai draugui, nors aprašomai įvykiai labiau tiktų dienoraščio puslapiams.  Čarlis yra paauglys besistengiantis suprasti save ir jį supantį pasaulį, sugebėti gyventi toliau po tragiškų praeities įvykių. Istorija sukasi apie jį bei jo naujuosius draugus. Pasakojimo stilius ramus, su kartais nutrūkstančiomis mintimis, pateikiama daugybę įdomių minčių. Knyga patiks tiems, kas mėgsta realistinius pasakojimu, juoką pro ašaras bei jaunimo literatūra.

MV5BMzIxOTQyODU1OV5BMl5BanBnXkFtZTcwMDQ4Mjg4Nw@@._V1_SY1000_CR0,0,676,1000_AL_

Filmą: pagal knygą yra sukurtas ir filmas tuo pačiu pavadinimu, kuris buvo režisuotas knygos autoriaus Stephen Chbosky, tad seka knygos liniją beveik tobulai. Aktoriai atrinkti taip pat puikiai: vargu ar kas geriau suvaidintų Čarlį, nei Logan Lerman, kurio vaidybą filme buvo be priekaištų, o žavųjį Čarlio draugą Patriką suvaidino ekscentriškasis Ezra Miller (gėda prisipažinti, bet knygą perskaičiau sužinojusi, jog šis aktorius vaidins filme 😀 ). Vienintelė Emma Watson suvaidinus Sam man atrodė tarsi ne savo vietoje (nors tai gali būti, dėl to, jog po Hario Poterio filmų, aš ją visą likusį gyvenimą matysiu kaip moksliuke).

O pabaiga, mėgstamiausia Čarlio daina:

2 mintys apie „Rekomendacijos: knyga ir filmas ,,Atskalūno laiškai““

  1. Ezra ir man patinka, butu buve verta del to paskaityti knyga. Bet kad ji jau ir siaip gera, tai one can move on 😀

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: