Rekomendacijos: filmas ,,Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje“

Spirited_Away_poster

SPOILER *Kai sunku, prisimink, jog galėtų būti ir blogiau: tavo tėvai galėtų būti paversti kiaulėmis, tu būti priversta tarnauti pirtyje, o tavo vaikinas galėtų būti upės dvasia*

Prieš kelias dienas užduotyje paminėjau Hayao Miyazaki filmą ,,Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje“ , bet nepaaiškinau, koks tai nuostabus kūrinys, tiesiog šedevras (tai mano subjektyvi nuomonė, mat tai geriausias mano matytas filmas 😉 ). Filme pasakojama apie mergaitę susidūrusią su regis neįveikiamais išbandymais,  apie tai kokia stipri gali būti meilė ir draugystė, kaip svarbu turėti drąsos keistis ir žengti į priekį. Ši istorija tokia stipri, jog palieka žiūrovus sukrėstus, neįmanoma jos visiškai užmiršti, jos paprasto, šilto pasakojimo būdo, ramios, kartu stebuklingos atmosferos. Be to, filmą vertą žiūrėti daugybę kartų, nes kiekviena scena, kiekvienas veikėjas, kiekvienas dialogas yra simbolis, kurį nevisi supras iš karto.

Taip pat, noriu paminėt, jog ,,Stebuklingi Šihiros nuotykiai Dvasių pasaulyje“ patiks tiems, kas mėgsta Antuanas de Sent Egziuperi ,,Mažąjį princą“ ar Lewis Carroll ,,Alisa stebuklų šalyje“.

Palieku jus su jausmingu filmo muzikos takeliu

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: